OSİAD Akademi Kahvaltılı Sohbet Buluşmaları Devam Ediyor

Kategori: Genel | 0

OSİAD’ın Gölbaşı Kronos Otel’de düzenlediği etkinliğe sanayici ve işadamları, eş ve çocuklarıyla katıldı. Etkinliğin açılışında konuşan dernek başkanı Ahmet Kurt, 1991 yılında kurulan derneğin söylemleri gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’de markalaştığını söyledi. Kurt, “OSİAD, her geçen gün çıtayı yükseltiyor. Bizler yükselen trendleri takip ediyoruz. Bu kahvaltılı toplantı, aramızdaki dostluk ve dayanışma duygularının güçlendirilmesi ve kenetlenmek için yapıldı” dedi.

OSİAD Akademi Kurulu Koordinatörü Ayşe BELTAN SARAÇOĞLU ise akademinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. OSİAD Akademi’nin üç ana grupta faaliyet yürüttüğünü, öğrencilerin işbaşı eğitimlerinin organize edildiğini, alanında uzman kişilerin konuşmacı olduğu uzman toplantıları yapıldığını; ayrıca teknik ve idari konularda geniş çerçeveden bakılmasını amaçlayan eğitim programları düzenlendiğini ifade eden Beltan, “Biz, sanayici ve işadamlarını geleceğe taşımak istiyoruz” dedi.

Kahvaltılı toplantıda İletişim Uzman Saadet ŞEN ÖNER tarafından öfke kontrolü konusunda sunum yapılırken OSİAD ailesine katılan yeni üyelere plaketleri takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir